Telegraf

čtrnáctideník ze života Fakulty informatiky a managementu
číslo 12/2008, vyšlo 03.12.2008

Noční kufrování podeváté

Ve středu 19. listopadu se uskutečnil již 9. ročník orientačního závodu smíšených dvojic v orientačním běhu „Noční kufrování“.

Závodu, který již tradičně pořádají studenti 2. ročníku oboru sportovní management ve spolupráci s Katedrou rekreologie a cestovního ruchu, se letos zúčastnilo 80 dvojic ve třech soutěžních kategoriích. Závodníci se snažili podle mapy v lese najít co nejvíce z 18 kontrol v limitu 90 minut. V nejobsazenější kategorii „Kufr“, kde soupeří dvojice, které se orientačnímu běhu nevěnují závodně, zvítězil tým s názvem „Dobrou s kobrou“ – Barča Krejčová a Tomáš Mical. Kategoii „Orienťáci“ vyhráli „Divní psi“ – Zuzana Stehnová s Lukášem Jedličkou. Kategorii učitelů pak „Bára s tátou“ - Chaloupští.

Na sportovní klání v lese plynule navázala kulturní část večera v Country clubu Lucie a rocková kapela Metalica Revival. Naprostá většina závodníků zapomněla na únavu a podala strhující výkony i na tanečním parketu.

Poděkování za velmi vydařenou sportovně kulturní akci patří nejen hlavní pořadatelce Lucii Machútové a dalším studentům 2. ročníku sportovního managementu FIM, ale i všem sponzorům. Hlavním sponzorem akce byl obchod se sportovním zbožím Sportovky.cz. Dalšími sponzory pak T-mapy, FIM, VZP, Brixin, Gala a Coca-Cola.

Další informace a fotky můžete nalézt zde.

Těšíme se na Vaši účast na jubilejním 10. ročníku příští rok.