Telegraf

čtrnáctideník ze života Fakulty informatiky a managementu
číslo 5/2009, vyšlo 12.05.2009

Studentka Alžběta Řehůřková získala 8 medailí

Studentka I. ročníku oboru sportovní management Alžběta Řehůřková (na snímku uprostřed) vylovila 8 medailí na Mistrovství ČR v plavání.

Závody se konaly v padesátimetrovém bazénu v Českých Budějovicích na konci února, kde soutěžilo po tři dny na tři sta plavců z celé ČR v kategorii dospělých. Alžběta získala zlaté medaile ve vytrvaleckých závodech na 800m a 1500m volným způsobem. Stříbro získala ve své parádní disciplíně 400m polohově, když dohmátla o 0,4s za limitem pro letní Světovou univerziádu, která bude v Bělehradě. V dalších individuálních závodech na  200m a 400m volným způsobem si pověsila na krk medaile bronzové.

Kromě individuálních úspěchů zaznamenala Alžběta i tři úspěchy ve štafetách. Zlaté medaile získala jako finišmanka v závodech 4x100m a 4x200m volným způsobem. Stříbrnou medaili získala jako členka týmu Trutnova v závodě na 4x100m polohově.

Přejeme i nadále mnoho úspěchů jak sportovních, tak i studijních.