Univerzita Hradec Králové - TU Liberec
5 : 0 ( 4 : 0)

Sestava domácích:
Čejchan ( 85. Hudec) – Seifert, Prorok, Matějka, Mocanu (46. Štěrba) – Handa (70. Včelák), Haken, Zinke, Novák (46. Kolčava, 62. Pokorný) – Metelka, Rőhrich
Utkání s tradičním rivalem začalo opatrně. Obě mužstva se soustředila zejména na zodpovědnou defenzivu. V 15. min mohli jít do vedení hosté, ale Seifert na poslední chvíli vykopl míč směřující do branky.
Poté přišli ke slovu domácí a během 12 minut utkání rozhodli. Nejprve ve 13. min nováček týmu Metelka dorazil do sítě prudkou přihrávku Rőhricha 1 : 0. V 15. min agilní Zinke přihrál do šance Rőhrichovi a ten se nemýlil 2 : 0. Ve 21. min prošel obranou hostí Handa a zvýšil již na 3 : 0. Hosté se v této části hry jen zřídka dostávali na dostřel hradecké branky. Ve 25. min si na rohový kop Zinkeho naskočil nejvýše Matějka a hlavou upravil na 4 : 0. Poté domáci zvolnili a umožnili hostujícímu celku vyrovnat hru.
Druhý poločas začal opět příležitostí hostí, ale pozorný Čejchan v 60. min uchránil čisté konto. V následujících minutách se podobně vedlo v zakončení i domácím hráčům, kdy šance Metelky a Rőhricha zůstaly nevyužity.
Skóre utkání uzavřel v 86. min střelou z hranice pokutového území Zinke 5 : 0.

Vojtěch Dlabáček
kouč domácích

Poznámka: V dalším utkání podlehl celek UK HK na domácím hřišti mužstvu TU Liberec 1 : 6.