Prezentování - teorie je taky důležitá

První kroky na FIM tě zvou na úvodní setkání z trilogie přednášek o prezentování. Povedou ji členové realizačního týmu PKNF - Vašek Kňourek a Beáta Davidová, kteří nejenže prezentování mají rádi, ale neustále se v něm chtějí zlepšovat.

V rámci první přednášky se dozvíš, jak vytvořit prezentaci, jak ji následně odprezentovat a dojde i na nějaké tipy a triky. Chceme oslovit všechny, které by to mohlo zajímat, takže je jedno jestli jsi prvák, druhák nebo třeba páťák.

Rozhodně se můžeš těšit i na nezávazné pokračování. Načerpané informace z první části totiž budeš moci využít ve druhém díle. Bude se jednat o workshop, ve kterém si na vlastní kůži vyzkoušíš, jak se taková prezentace vytváří a to nejenom v powerpointu!

Závěrečný workshop bude patřit jenom tobě a tvému týmu. Předvedete nám totiž, co jste se naučili a dostanete od nás zpětnou vazbu na váš výkon. Možná si povíme i něco o improvizaci. PS. plánujeme i soutěž o nejlepší prezentace!

Pokud se budeš chtít na cokoliv zeptat ještě před samotnou přednáškou, můžeš využít náš email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo přímo zde v události.

Budeme se těšit i na tebe 25. října od 15:45 v J13. Zajímá tě to? Potvrď se na Facebook události.