Appky na FIM

Aplikace jsou součástí našeho každodenního života. Díky nim víme, jaké je počasí nebo jak sladit barvy oblečení k sobě. U nás na fakultě existuje 1 základní aplikace, která ti usnadní studium a neměla by chybět v tvém zařízení. Jak ti usnadní studium? Především správou tvého rozvrhu, informací o změnách a další vychytávky. Projdi si všechny a zjisti, která ti nejvíce vyhovuje, tu doporučujeme mít u sebe v telefonu.

Chtěli bychom upozornit, že i když následující aplikace pomáhají udržet si přehled o změnách ve výuce a ve většině případech se tak děje, ne všichni vyučující přidávají odpadlá cvičení nebo jejich přesuny do oficiálních změn. Sleduj proto i školní mail, který si klidně nech přeposílat nebo využij poštovního klienta. Dále doporučujeme sledovat i upozornění v Olivě. Neznalost bohužel neomlouvá.

UHK Helper

Jedná se o aplikaci určenou pro studenty Univerzity Hradec Králové a slouží pro zjednodušení orientace ve škole i v časovém harmonogramu během studia. Dále obsahuje i seznam změn ve výuce.

K dispozici je možnost zobrazení vlastního rozvrhu, k tomu stačí zadat tvoje celé jméno a případně vybrat správný účet STAG. 

V neposlední řadě se zde nachází seznam učeben a jejich dostupností, kde lze učebnu rozkliknout pro zjištění jejího časového plán, umístění a dalších informací.

Učebnu ve tvém rozvrhu z jiných budov můžete dlouhým podržením přidat k seznamu dostupnosti učeben.

Zaujala-li tě tato aplikace, níže máš uvedený návod jak ji získat a používat.

Aplikace je dostupná na platformě Android i iOS.

Návod pro mobilní zařízení a odkaz na stáhnutí app je v následujícím PDF.

V návodu je zachycena základní funkcionalita, kterou student potřebuje.

Sdílení

8.jpg