Galerie

Den modrých____

Naše fakulta v roce 2018 slaví 25. narozeniny a při té příležitosti se všechny studentské organizace spojily a nechtěly to nechat jen tak být. Uspořádaly proto velkou narozeninovou oslavu především pro hlavní oslavence - pro studenty. První kroky byly hlavním organizátorem, který vám všem tento jedinečný modrý den pomohl uskutečnit. Moc nás to bavilo, děkujeme všem za účast <3!

Autor fotografií - tým PKNF

FIMka LIVE 2018

Již třetím rokem První kroky pořádaly FIMku LIVE aneb komentovanou procházku a přednášku pro uchazeče o studium, kteří nestihli naše Dny otevřených dveří. Tentokrát jsme zájemce uvítali 2. a 20. února 2018.

Autor fotografií - tým PKNF

Jak (od)prezentovat jakékoliv téma

Pod hlavičkou prvních kroků jsme navázali spolupráci se střední školou Academia Mercurii v Náchodě a připravili pro zajímavý program na rozvoj dovedností v prezentování a tvorby samotné prezentace. Celá akce měla dvě části, v první si studenti přijeli poslechnout přednášky, ale i workshopy na celý den k nám na fakultu. V části druhé jsme pak jeli za nimi podat zpětnou vazbu na jejich výtvory. Více v článku ve fakultním telegrafu.

Autor fotografií - Ing. Věra Palánová, tým PKNF 

PKNF na Seznamováku 2017

Premiéra Prvních kroků s přednáškou na Seznamováku pořádaného Studentskou unií se shledala s úspěchem. Na 30 FIMáků si vyposlechlo důležité informace do začátku a různé rady od starších spolužáků.

Autor fotografií - tým PKNF

Vítejte na FIM 2017 - Studentská část

Rozdělení přednášky Vítejte na FIM na Akademickou a Studentskou část mělo minulý rok úspěch a z toho důvodu jsme se rozhodli tak učinit i letos. Druhý ročník Studentské části pod vedením Bc. Václava Kňourka tak prvákům poskytl důležité informace o fakultě, zdůraznil, na co si dát při studiu pozor a doplnil praktickými informacemi o možnostech cestování.

Autor fotografií - Ing. Věra Palánová

Vítejte na FIM 2017 - Akademická část

Na jubilejním dvacátém ročníku přednášky "Vítejte na FIM" jsme přivítali studenty prvních ročníků FIM UHK.
Konala se dne 31. 8. 2017 v univerzitní aule a zúčastnilo se jí přes 300 studentů. Ti se dozvěděli ty nejdůležitější informace od samotných akademiků a od studijního oddělení. Celou první částí provázela garantka portálu PKNF PhDr. Věra Strnadová, Ph.D.


Autory fotografií - Ing. Vojtěch Tuček, Ing. Věra Palánová, tým PKNF