Náš tým

Sample image

PhDr. Věra Strnadová, Ph.D.

Vedoucí a garantka obsahové části portálu PKNF

"Věřte si. Důvěřujte svým schopnostem! Bez obyčejné víry ve své vlastní síly nemůžete ani dosáhnout úspěchu, ani být šťastnými. Se zdravou sebedůvěrou však můžete uspět." (Norman Vincent Peale – Síla pozitivního myšlení) 

Sample image

Dominik Horníček

Vedoucí týmu PKNF

Absolvent IM3, Aktuálně studující 1. ročník IM2 - kombinovaná

Do týmu PKNF jsem se dostal díky studiu psychologie a vlastního zájmu být součástí skupiny skvělých lidí. Působím v týmu od roku 2016, kde jsem působil jako kameraman a zvukař k videím, které se pro účely PKNF zachycují a vytváří. Konkrétně jsem pomáhal natáčet přednášku Vítejte na FIM 2016. Na přednášce Vítejte na FIM 2017 jsem vystoupil se školní sítí, neboť jsem začal pracovat na UHK jako správce ICT a v roce 2018 jsem převzal štafetu vedoucí pozice týmu PKNF. Na Vítejte na FIM 2018, ve studentské části jsem již přednášku kompletně vedl a předával své zkušenosti. Chci pomáhat druhým nejen s přechodem ze střední školy na VŠ, ale i posouvat svoje a vaše hranice dovedností.

"Každý krok, který uděláš, je důležitý, avšak ten první je nejdůležitější, i kdyby měl být na první dojem špatným směrem."

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

David Grinberg

Zástupce vedoucího - Správa sekce Volný čas a stravování

Aktuálně studující 3. ročník IM3 – prezenční

Do týmu PKNF jsem přes úspěšnou seminární práci vstoupil s myšlenkou pracovat na svých slabinách, a také poznání sebe samotného, čeho jsem schopný. Dal jsem si tedy za cíl experimentovat a přijímat všechny možnosti, které mi budou nabídnuty. Právě možnost vytvářet projekty v této organizaci mi pomáhá se v životě posouvat směrem, kterým se chci ubírat. O tuto myšlenu (tedy využívat všech možností, jak se posouvat vpřed a opustit tu všemi známou komfortní zónu) jsem se podělil na akci „Vítejte na FIM“. Na základě svých vlastních životních zkušeností jsem totiž zjistil, že teprve až když začnete dělat věci nad rámec svých nutných povinností, pak se teprve začnete posouvat vpřed. Co může být lepší, než to, že pomáháte ostatním, a sami se tím učíte a zdokonalujete?

„Skutečné štěstí vychází z budování života, který pro vás funguje nejlépe.“

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Daniela Víchová

Propagace a komunikace

Aktuálně studující 4. ročník IM3 - prezenční

Do týmu PKNF vstoupila v roce 2019, kde obdržela na starost propagaci událostí pořádaných týmem PKNF. Od roku 2018 spolupracovala s PKNF v rámci týmu sociálních sítí FIM, který za studenty vede, tedy má na starost koordinaci distribuce veškerých informací na fakultní Facebook a Instragram. V případě, že byste měli jakýkoliv nápad na něco, co by mohl tým PKNF realizovat, neváhejte se na ni obrátit. 

„Ať už si myslíte, že něco dokážete, nebo si myslíte, že to nedokážete, v obou případech máte pravdu.“
Henry Ford

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Martina Fejfarová

Organizování akcí

Aktuálně studující 3. ročník FM3 - prezenční

Do týmu PKNF vstoupila v roce 2019 s tím, že se jí líbí činnost tohoto týmu. Nevěděla, co nového by zavedla, ale chtěla se podílet na činnostech, které PKNF realizují. Dostala tak na starost pomoc s organizováním. Svěřenou práci plní velmi pečlivě a svědomitě. Dává ostatním vynikající příklad, jak se vypořádávat se stresem z vystupování před druhými.

„Existuje tisíce způsobů, jak naložit s časem. Záleží na každém z nás, zda využijeme příležitosti, která k nám přichází, nebo ji přenecháme někomu jinému.“

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Radek Cvejn

Správa sekce Studenti studentům + návody

Aktuálně studující 2. ročník IM3 - kombinovaná

S PKNF spolupracuje od roku 2017 a a do týmu vstupil v polovině roku 2018. Společně s Markem a Vaškem se zhostili úkolu přetočit původní video Studenti studentům 2013. Vytvořili tak dílo s novým konceptem, Studenti studentům 2018. Radek se videa účastnil i jako hlavní protagonista a byl tak průvodcem nově nastupujícího prváka. Společně s Markem tvoří "digitální pár", který má za úkol zachycovat události a zpracovávat jejich záznamy.

„Mám velkou důvěru v blázny; moji přátelé tomu říkají sebevědomí.“ - Edgar Allan Poe

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Marek Matoulek

Správa sekce Studenti studentům + návody

Absolvent FM3, Aktuálně studující 1. ročník IM2 - prezenční

S PKNF spolupracuje od roku 2017 a a do týmu vstupil v polovině roku 2018. Společně s Radkem a Vaškem se zhostili úkolu přetočit původní video Studenti studentům 2013. Vytvořili tak dílo s novým konceptem, Studenti studentům 2018 společně s bonusovým videoprůvodcem. Marek se zhostil role technika, kde pro PKNF zpacovává různé materiály. Společně s Radkem tvoří "digitální pár", který má za úkol zachycovat události a zpracovávat jejich záznamy.

"Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit." Albert Einstein

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Pavel Pinkas

Správa portálu PKNF

Aktuálně studující 3. ročník IM3 - prezenční

Už od zahájení studia na modré fakultě jsem často využíval portál PKNF. Když se mi na konci prvního ročníku naskytla příležitost podílet se na chodu portálu a jeho správě, neváhal jsem. V roce 2018 jsem se tak stal členem PKNF a do budoucna se budu starat o to, aby fungoval a hlavně pomohl i Vám.

"Nemáme tolik času, abychom mohli dělat všechno. Každá jedna věc by proto měla být excelentní."

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Jakub Vrána

Technické zpracování

Aktuálně studující 3. ročník FM3 - prezenční

S PKNF začal spolupracovat v polovině roku 2018. Kuba pro vás vytvořil plánky, která najdete v sekci První týden na FIM. Vytvořil tak to, po čem jsme mnozí z nás v prvním ročníku toužili. Dále pro vás připravuje novou nástěnku, která je nyní u relaxační zóny. Kubovou předností je možnost porovnání Univerzity Karlovy s naší univerzitou. Chvíli totiž studoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

"Nemusíš mít všech pět pohromadě na to, abys pochopil, že důležité je mít srdce na pravém místě."

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

(Doplň své jméno)

Staneš se dalším členem PKNF? Napiš nám!

Máš nápad na vylepšení portálu PKNF? Chceš pomáhat prvákům s jejich prvními kroky na fakultě? Nebo tě láká spolupracovat s týmem PKNF, podílet se na různých akcích a získat zajímavé zkušenosti? Ať už máš jakýkoliv důvod, neváhej a napiš nám.

Kontaktuj nás pomocí  formuláře

Sample image

Velké poděkování patří všem bývalým členům týmu PKNF:

Václav Kňourek, Martin Kopecký, Denisa Andrlová, Jessica Marešová, Eliška Svitáková, Sabina Šerfeze, Jan Budina, Petr Volf a dalším.