Náš tým

Sample image

PhDr. Věra Strnadová, Ph.D.

Vedoucí a garantka obsahové části portálu PKNF

"Věřte si. Důvěřujte svým schopnostem! Bez obyčejné víry ve své vlastní síly nemůžete ani dosáhnout úspěchu, ani být šťastnými. Se zdravou sebedůvěrou však můžete uspět." (Norman Vincent Peale – Síla pozitivního myšlení) 

Sample image

Dominik Horníček

Vedoucí týmu PKNF

Aktuálně studující 4. ročník IM3 - kombinovaná

Do týmu PKNF jsem se dostal díky studiu psychologie a vlastního zájmu být součástí skupiny skvělých lidí. Působím v týmu od roku 2016, kde jsem působil jako kameraman a zvukař k videím, které se pro účely PKNF zachycují a vytváří. Konkrétně jsem pomáhal natáčet přednášku Vítejte na FIM 2016. Na přednášce Vítejte na FIM 2017 jsem vystoupil se školní sítí, neboť jsem začal pracovat na UHK jako správce ICT a v roce 2018 jsem převzal štafetu vedoucí pozice týmu PKNF. Na Vítejte na FIM 2018, ve studentské části jsem již přednášku kompletně vedl a předával své zkušenosti. Chci pomáhat druhým nejen s přechodem ze střední školy na VŠ, ale i posouvat svoje a vaše hranice dovedností.

"Každý krok, který uděláš, je důležitý, avšak ten první je nejdůležitější, i kdyby měl být na první dojem špatným směrem."

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

David Grinberg

Zástupce vedoucího - Správa sekce Volný čas a stravování

Aktuálně studující 2. ročník IM3 – prezenční

Do týmu PKNF jsem přes úspěšnou seminární práci vstoupil s myšlenkou pracovat na svých slabinách, a také poznání sebe samotného, čeho jsem schopný. Dal jsem si tedy za cíl experimentovat a přijímat všechny možnosti, které mi budou nabídnuty. Právě možnost vytvářet projekty v této organizaci mi pomáhá se v životě posouvat směrem, kterým se chci ubírat. O tuto myšlenu (tedy využívat všech možností, jak se posouvat vpřed a opustit tu všemi známou komfortní zónu) jsem se podělil na akci „Vítejte na FIM“. Na základě svých vlastních životních zkušeností jsem totiž zjistil, že teprve až když začnete dělat věci nad rámec svých nutných povinností, pak se teprve začnete posouvat vpřed. Co může být lepší, než to, že pomáháte ostatním, a sami se tím učíte a zdokonalujete?

„Skutečné štěstí vychází z budování života, který pro vás funguje nejlépe.“

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Beáta Davidová

Prezentační semináře, sekce ubytování

Absolventka FM, Aktuálně studující 1. ročník im2 - prezenční

Vždycky se chtěla trochu víc podílet na aktivitách fakulty, naučit se něco nového a předat to dál, a tak se přes projekt v psychologii dostala až sem. Teď píše do sekce o ubytování, a tak ji neváhejte napsat ať už bojujete s dojížděním, nebo se stěhováním. Také si pro vás letos společně s Vaškem připravila přednášku a workshopy o prezentačních dovednostech. Přijďte, pokud si nejste jistí v tvorbě prezentace, přednesu nebo jste jen zvědaví. Umění sebeprezentace vás bude provázet celým životem.


"Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody." 

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Dominika Karlíková

Správa sekcí Erasmus a Praxe MCR

Aktuálně studující 2. ročník MCR - prezenční

Do týmu PKNF vstoupila v roce 2018 a vytvořila hned 2 nové články. První z nich byl zaměřen na Erasmus a mobility obecně, což dává vhled do problematiky cestování. Dominika tak doufá, že se nebudete bát vycestovat a radostné zkušenosti ze studijních pobytů jí, v případě, že její článek vás pozitivně ovlivnil, sdělíte. Druhý z nich je specický, neboť je zaměřen pouze pro její obor. Dominika zpracovala Praxe MCR, a proto se nejen nově příchozí, ale i aktuálně studující studenti nemusí této problematiky tolik obávat. Sama plánuje vycestovat a do budoucna tak obohatit článek zabývající se mobilitami o vlastní bohatou zkušenost.

„Ať už si myslíte, že něco dokážete, nebo si myslíte, že to nedokážete, v obou případech máte pravdu.“ Henry Ford

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Radek Cvejn

Správa sekce Studenti studentům

Aktuálně studující 1. ročník IM3 - prezenční

S PKNF spolupracuje od roku 2017 a a do týmu vstupil v polovině roku 2018. Společně s Markem a Vaškem se zhostili úkolu přetočit původní video Studenti studentům 2013. Vytvořili tak dílo s novým konceptem, Studenti studentům 2018. Radek se videa účastnil i jako hlavní protagonista a byl tak průvodcem nově nastupujícího prváka. Společně s Markem tvoří "digitální pár", který má za úkol zachycovat události a zpracovávat jejich záznamy.

„Mám velkou důvěru v blázny; moji přátelé tomu říkají sebevědomí.“ - Edgar Allan Poe

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Marek Matoulek

Správa sekce Studenti studentům

Aktuálně studující 3. ročník FM3 - prezenční

S PKNF spolupracuje od roku 2017 a a do týmu vstupil v polovině roku 2018. Společně s Radkem a Vaškem se zhostili úkolu přetočit původní video Studenti studentům 2013. Vytvořili tak dílo s novým konceptem, Studenti studentům 2018 společně s bonusovým videoprůvodcem. Marek se zhostil role technika, kde pro PKNF zpacovává různé materiály. Společně s Radkem tvoří "digitální pár", který má za úkol zachycovat události a zpracovávat jejich záznamy.

"Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit." Albert Einstein

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Pavel Pinkas

Správa portálu PKNF

Aktuálně studující 2. ročník IM3 - prezenční

Už od zahájení studia na modré fakultě jsem často využíval portál PKNF. Když se mi na konci prvního ročníku naskytla příležitost podílet se na chodu portálu a jeho správě, neváhal jsem. V roce 2018 jsem se tak stal členem PKNF a do budoucna se budu starat o to, aby fungoval a hlavně pomohl i Vám.

"Nemáme tolik času, abychom mohli dělat všechno. Každá jedna věc by proto měla být excelentní."

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Jakub Vrána

Technické zpracování

Aktuálně studující 2. ročník FM3 - prezenční

S PKNF začal spolupracovat v polovině roku 2018. Kuba pro vás vytvořil plánky, která najdete v sekci První týden na FIM. Vytvořil tak to, po čem jsme mnozí z nás v prvním ročníku toužili. Dále pro vás připravuje novou nástěnku, která je nyní u relaxační zóny. Kubovou předností je možnost porovnání Univerzity Karlovy s naší univerzitou. Chvíli totiž studoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

"Nemusíš mít všech pět pohromadě na to, abys pochopil, že důležité je mít srdce na pravém místě."

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

Lenka Hejtyková

Správa sekce doprava

Aktuálně studující 3. ročník MCR - prezenční

Do týmu PKNF vstoupila v roce 2017 a hned se pustila do úprav článku o dopravě. Zároveň vystoupila na přednášce Vítejte na FIM, kde v bloku "Zkušenosti prvních ročníků" zhodnotila svůj první rok na FIMce. Naznačila tak všem svým spolužákům, že je čeká spousta nových věcí, ale že s pomocí kamarádů to zvládnou. Do budoucna pro vás bude spravovat další články a podílet se na propagaci portálu.

"Žít bez cílů je jako jít na výlet a nevědět kam. (Napoleon Hill)"

Kontaktuj mě tak, že ve  formuláři do předmětu uvedeš mé jméno.

Sample image

(Doplň své jméno)

Staneš se dalším členem PKNF? Napiš nám!

Máš nápad na vylepšení portálu PKNF? Chceš pomáhat prvákům s jejich prvními kroky na fakultě? Nebo tě láká spolupracovat s týmem PKNF, podílet se na různých akcích a získat zajímavé zkušenosti? Ať už máš jakýkoliv důvod, neváhej a napiš nám.

Kontaktuj nás pomocí  formuláře
Sample image

Velké poděkování patří všem bývalým členům týmu PKNF:

Václav Kňourek, Martin Kopecký, Denisa Andrlová, Jessica Marešová, Eliška Svitáková, Sabina Šerfeze, Jan Budina, Petr Volf a dalším.