Brigáda / Praxe

Většina z nás si během studia začne shánět brigádu či praxi, tady máš návrh na které zdroje určitě nezapomenout a zkusit si najít tu, která by ti vyhovovala. Pod FIM UHK je totiž spousta možností, kde by sis mohl najít tu svou. Pokud tě žádná neosloví dali jsme pro tebe dohromady pár dalších internetových stránek, kam se můžeš podívat.

Spolupráce s praxí

Na webu praxeWin, který spadá pod správu fakulty, je možné po přihlášení pomocí svého přihlašovacího jména a hesla jako do sítě UHK najít nejrůznější nabídky pracovních možností. Jsou zde různé pracovní nabídky či brigády, které si můžeš prohlédnout s konkrétními informacemi a podle toho se můžeš rozhodnout. Firmy, které se zde prezentují jsou přímo z oblasti IT či z oblasti managementu. Najdeš tu velmi zajímavé nabídky, které budou do tvé budoucnosti velkým přínosem. Nabízí se zde i spolupráce s velkými firmami, které oslovují vysloveně tvůj studijní obor proto aby ses mohl uchytit hned po skončení školy a už i při studiu se ti bude kloubit učení s praxí.

Výhoda je tu i ta, že si zde můžeš napsat svou nabídku či poptávku po práci či praxi, která by tě zajímala a o kterou by jsi měl/a zájem.

Dále je zde i nabídka praktických projektů, které jsou kreditově ohodnocené během studia. Určitě si vybereš i z nabídky výběrových projektů, je však možná lepší napsat konkrétnímu vyučujícímu a uvidíš jaké podmínky ti napíše, případně se dohodnete na něčem individuálním.

Výhody:

  • Stále aktuální internetové stránky
  • Žádná registrace
  • Nabídky praktických projektů

FIMKA JOBS

Tento odkaz je hlavně pro uživatele Facebooku, kde ti FIM přidává aktuální nabídky, jak pro absolventy tak pro stále studující studenty. Tento odkaz byl založen s cílem, co nejdříve a nejjednodušeji přinést informace o nových možnostech práce či brigády, které ti FIM může nabídnout nebo spíše zprostředkovat. 

Najdeš tu nabídky všech možných odvětví FIM. Například práce na uplatnění překladatele, programátora, síťaře, vývojáře, manažera a spousta dalších.

Neváhej se tedy kouknout na odkaz FIMkaJobs.

Výhody:

  • Aktuální nabídky
  • Spravované univerzitou a fakultou FIM
  • Jednoduché pro uživatele facebooku

ERASMUS+ (studijní pobyty a pracovní stáže v zahraničí)

Erasmu je věnován prostor v podobě celého článku, který si můžeš přečíst zde.

HIT kariéra

FIM na své akademické půdě pro tebe každý akademický rok uspořádává veletrh pracovních příležitostí, kde se můžeš tváří v tvář s mnoha velkými firmami i těmi menšími, který ti představí svou firmu a zformulují co pro tebe nabízí. Tyto firmy tě budou oslovovat buď formou odborné přednášky nebo prezentačního stánku. Každým rokem přibývá firem, které se zúčastňují této HIT KARIÉRY na FIM na posledním ročníku jich bylo 25.

Kde? Přímo fakulta FIM.

Co? Veletrh pracovních příležitostí.

Kdy? Konkrétní datum na začátku letního semestru.

Partner? Setkání zástupců fakulty s partnerskými společnosti pod názvem Modrá fakulta – Váš partner.

Novinky? Workshop s názvem Triangl .. praxe, student, podnikání, který poskytne prostor pro prezentaci studentských projektů spojených s praxí.

Odkazy na FIM

Zde ti poskytneme odkazy na FIM, kde se budeš moci zaregistrovat na stáže, či brigády nebo na výběrové a praktické projekty. Tyto uvedené možnosti najdeš po rozklofnutí odkazu vždy na levé straně pak už záleží na tvém výběru.

https://www.uhk.cz/cs-CZ/FIM/Spoluprace-s-praxi/Praxe-FIM/Temata-praktickych-projektu-(PR)#UHK-Article


 

PRÁCE/ BRIGÁDY BEZ FIM

Tyto zdroje by ti měli pomoci najít brigádu či práci přímo v Hradci Králové nebo i v místě tvého bydliště. Dali jsme pro tebe dohromady těchto pár na, kterých by se ti mělo podařit najít různorodé možnosti nabídek. Pokud ti nevadí dělat jakoukoliv práci určitě se na ně mrkni.

Fajn brigády

Přednost těchto stránek je přehlednost a opravdu veliký výběr brigád. Tyto stránky ti budou zasílat na email brigády přesně podle tvých kritérií. Pokud však máš i facebook i tam je najdeš a budeš vědět všechny možné nové nabídky ihned. Nabídky na tuto stránku pro tebe vkládají jak soukromé osoby, firmy tak personální agentury, které hledají i jen dočasnou výpomoc. I zde najdeš praxe a stáže či zaměstnání na delší úvazek. Fajn brigády jsou také ve spolupráci s in work (https://www.inwork.cz).

http://www.fajn-brigady.cz nebo https://www.facebook.com/wwwfajn-brigadycz-129206663773348/

Jobdnes.cz

Ti může pomoci také najít svou vysněnou práci či dočasnou brigádu. Můžeš zde také najít možnosti u nadnárodních společností. Pokud sháníš seriózní podmínky a i brigádu či práci na větší úrovni rozhodně si nenech ujít tento odkaz www.jobdnes.cz

Profesia

Přináší ti odpovědi na všechny otázky o práci. Tento velmi seriózní zdroj ti můžeme jen vřele doporučit tato technologická společnost slovenského původu. Přináší ti online kvalitní řešení pro ty co hledají práci i pro ty co jí nabízejí. Spolupracují s firmami jako je například Česká spořitelna, Škoda auto, Česká pojišťovna, PPL a dalšími. Koukni na jejich stránky www.profesia.cz

Další možné zdroje:

FLEK http://flek.cz/brigady/hradec+kralove

MONSTER http://www.monster.cz/prace/hledat/?where=Hradec-Králové

HYPERINZERCE http://brigady.hyperinzerce.cz

 

Sdílení

4.jpg