Proběhl a chystá se další úspěšný kurz Online marketing v praxi aneb spolupráce se společností J&K PRO pokračuje…

Po loňském úspěchu se připravuje i v tomto akademickém roce kurz Online marketing v praxi. Kurz byl a bude veden lektory ze společnosti J&K PRO, Ondřejem Kozlovským a Adamem Chromkem, kterým tímto děkujeme za čas i energii věnovanou celému zajištění kurzu a poskytnutí cenných znalostí a zkušeností. Společnost J&K PRO se zabývá tvorbou webů, eshopů, aplikací a online marketingem, díky čemuž studenti v rámci kurzu nahlédli do praxe.

Díky kurzu si studenti mohli osvojit teoretické znalosti i praktické dovednosti v online marketingu. Kurz poskytuje znalosti z oblasti moderních přístupů a technologií, které jsou aktuálně využívány na poli online marketingu. Některé lekce probíhají na počítačové učebně, aby si studenti přímo vyzkoušeli vybrané nástroje. Stejně tak je zpracováván komplexní projekt, díky kterému si studenti mají možnost ukotvit nabyté vědomosti. Úspěšní absolventi navíc získají certifikát.

„Jsem rád, že se v roce 2022 po několika letech opět podařilo společně s Univerzitou Hradec Králové zorganizovat kurz Online marketingu v praxi. Děkuji univerzitě za možnost vzniku tohoto projektu, který studentům umožní vyzkoušet si, jak v reálu vypadá práce online marketingové agentury na skutečných klientech přímo s nástroji, se kterými pracujeme. Věřím, že i studenti ocenili předmět, který není o pouhé teorii a schopnosti si zapamatovat spoustu definic, ale o vytváření skutečných reklamních kampaní v praxi.“ dodal Ondřej Kozlovský z J&K PRO.

Také zpětná vazba od studentů byla v minulém roce velmi pozitivní. Absolvent Vojtěch Hrnčalík uvedl: „Tento kurz jsem si velice užil, jelikož mi to vneslo nový pohled do světa online marketingu z perspektivy lidí, kteří v tomto oboru podnikají a byli našimi lektory tohoto kurzu. Mohli jsme si vyzkoušet spousty online nástrojů přímo v praxi, protože jsme k nim dostali přístupy od našich lektorů, což bylo super. Všechny zadané úkoly jsme připravovali pro reálnou firmu, a to taky beru jako veliké plus. Určitě bych tento kurz doporučil všem, kteří se zajímají o marketing.“

Úspěšných absolventů kurzu bylo 19. Nyní máte možnost stát se dalším z nich! 🙂 Uzávěrka přihlášek je 2. února 2023.

Autor: Tereza Otčenášková