Den otevřených dveří Fakulty informatiky a managementu UHK přilákal ve dnech 15.1. a 16.1.2016 téměř 400 návštěvníků.

Program byl velice bohatý a nabízel kromě poskytování podrobných informací o studiu také pestrý doprovodný program.

program

O atmosféře těchto dnů napoví fotogalerie.

Těm, kdo nemohli z jakýchkoli důvodů v uvedeném termínu přijít, nabídla fakulta možnost podívat se během února a března na fakultu prostřednictvím Komentovaných procházek fakultou. Průvodci se stali sami studenti, kteří pod vedením studenta Václava Kňourka uchazečům ukázali studijní i oddychové prostory fakulty a také neformální formou poskytli informace o studiu a životě na fakultě.

Vzhledem k tomu, že se tento způsob prezentace osvědčil, připraví studenti prohlídky svým budoucím spolužákům i v příštím akademickém roce.