O 20 120 Kč posílil nadační fond Novorozenec při Fakultní nemocnici Hradec Králové díky dobrovolné sbírce konané 30. listopadu 2017 v rámci společenského večera pořádaného každoročně Fakultou informatiky a managementu.

Tato sbírka je již tradičně součástí slavnostního setkání vedení fakulty se svými zaměstnanci a hosty z řad spolupracujících firem a institucí. Peníze ještě téhož večera převzal MUDr. Zdeněk Kokštein, zástupce Správní rady Nadačního fondu Novorozenec.

I letos se akce konala v AULE objektu společné výuky UHK. Na programu bylo mimo jiného i vyhlášení Nejlepšího učitele roku, kterým se pro rok 2017 stal Dr. Ing. Vítězslav Hálek, MBA, Ph.D., člen Katedry managementu. Ten převzal z rukou děkana profesora Josefa Hynka putovní pohár pro vítěze. Program pak pokračoval koncertem komorního souboru Musica Bohemica.

Společenský večer podpořily tyto firmy:
SoldnervmwareKafekáraAutoconteBránaFG ForestFoxconnGistQuadient.

-red-